Author Message

<  Muhabete Seksi  ~  qimje kafshesh....kulmi i optimizmit

PostPosted: 16 Feb 2005, 14:22
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
i ka qellu ndonjerit me qene ne vendin e kti klyshit?
Attachments:
00000000000.jpg
00000000000.jpg [ 9.33 KiB | Viewed 4829 times ]


_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 16 Feb 2005, 15:50
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
CA PO NA TREGO ME ATE FOTO? PLAKUN DHE PLAKEN TATE?
PO NUK KA NEVOJ, TE GJITHE E DINE QE BYTHQIRAT NGA VERIU I SHQIPERISE KAN DAL NGA ARUSHA OSE NGA KAFSHE TE TJERA TE EGRA._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 17 Feb 2005, 01:40
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
o rop qim na bethqimat i varim mor pederast. po shifni ata moterqimt bethqima qe keni qe i veni edhe me ju drejtu qytetin mor klysh kurvet. vetem anet tuja jan njoft per pederasta se jua kena pas shkerdhy na motrat e grane e nanat e skishit ca me ba e ja futshit njeni tjetrit moter qima vesh qim_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 05:21
FarfallëFarfallëPosts: 466Location: te arushaJoined: 25 Feb 2004, 04:55
sa vjet ishe ti dhe sa vjec ishte mami jot te ajo foto mer sumshpum?


Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 14:06
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
dava baxhellash qe vijn ketu n'forum.
keta duhen pushkatu t'gjith. te qifte nai gjo e eger, t'qifte._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 17 Feb 2005, 16:25
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
na mar ti karpshtrriq se keke fmi i boletizum ti. mas i ngatrron me at piksillin e satam e tytet gjyshe qim, ta qi nendajen pillc. edhed mas ha karr shum se rrotkarizohesh a sta kan than a?


o administrator ke vra gjysen e shqipnis deri tash. me ca i pushkaton ti mar lop me thike a? hahahahah mashkull i vlefshem vetem per jashtqitje.

hajt tash ma na cani karin ma teper

a ka naj user tjeter ktu mar se kto kekan toca fare? edhe nqs doni me sha sjua pritoj, po ma mire merrne shtruar, temat e sharjeve jan te caktume, hajt tash qinju, shnet e pare tanve per pill spo ju uroj se jeni gjysa pederasta edhe fyheni hajt shnet_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 16:30
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
pusho mer malok, po na trego ti kush t'flasi.
te gjithe ketu marrin leje para se t'flasin. une pranej i heq qafe bythqira si puna jote. kokpidh. shkodran bythqim. te qifsha alfabetin qe flet._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 17 Feb 2005, 16:33
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
ktu qenke mer pederast mashkull a? e mu rru kari mu se po me ban ban mer toc a? me te marre leje typillc mashkull. hajt hap naj teme te re tani se i doli boja kti muhabet

edhe nje gje se desh harrova, shkodrant te kan ba njeri ty mer bythqim e mos i bjer te mires me shqelm pillc njeri_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 16:35
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
me me bo mu shkodra njeri un vras veten. shkodra te bo rrot kari, te bo malok mer te qifsha dranen ne kok.
ketu jam ketu, edhe do te degjeneroj si rob me te pa anej nga xhiroja.
te qifsha motrat, te qifsha._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 17 Feb 2005, 17:01
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
u ty te qisha xhiron mor klysh, te qisha xhiron edhe gjyshen. pillc djale po nga ato barkthate je ti qe ske as 5 lek me ble nji uje pillc o rrotkaizum. ta qin maloku at nendajen rrudhse mos e harro_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 17:18
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
maloket ne i perdorshim per te terheq karoca mer te qifsha dranen ne pidh. ke byth me fol ti, zune 3 shoke ne tirane dhe te duket vetja boleronde. te qifsha kalamojt e fisit._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 17 Feb 2005, 17:33
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
ty te qifsha bythqimat tironc nje nga nje. po ti qenke vertet toc mashkull, smore vesh akoma se sme rruhet kari mu me ardh ntiran mer pall kari. te qi tiransit ne vesh un mer pederast, ze shoke tirans un. pill i deklasum_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 17:39
User avatarModerator i ForumitModerator i ForumitPosts: 2497Location: ain't nothin'Joined: 31 Jan 2004, 15:19
qin_qin_kush_ka wrote:
ta qin maloku at nendajen rrudhse mos e harroo grup kot me t'pyt, a je malok ti?


Offline Profile
PostPosted: 17 Feb 2005, 17:50
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
:lol:_________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 18 Feb 2005, 11:06
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
o high si shkodran qe je e din vete ti se ca jam


shife si qesh ky bethqimi. y he toc karit shko qiju sa ste ka shkerdhy pimpi qe ke, pilluc fmi


edhe hajt tash se na e grrice karin hap naj teme tjeter_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 18 Feb 2005, 14:16
FarfallëFarfallëPosts: 450Location: Ne levizje...Joined: 12 Aug 2004, 09:28
Ihu , sa brisk e paska gojen ky...pse s'merresh me rruajtje leshi ti??!!! :evil:_________________
The love of a woman
the needs of a man
I tried so hard to belive
but i don't understand...
Offline Profile
PostPosted: 18 Feb 2005, 14:19
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
:lol:
hahaha
o katnar me ta thon femra dhe ket, ik vrit veten.
se un te thash qe ti nuk kap gjo se je mesu anej nga shpellat me kafshe te egra. femra tamom ty nuk te hy ne sy._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 19 Feb 2005, 06:56
FarfallëFarfallëPosts: 466Location: te arushaJoined: 25 Feb 2004, 04:55
te shkedrdhefsha bjeshket mer gerdopsh
posht katnaret


Offline Profile
PostPosted: 19 Feb 2005, 14:15
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
ty te qisha ropt e bjkeshket e ca ke he karkarriqi i karit, kaq kara me ken njerzit mar? hej bela hej, nejse

duke kalu te ky speci i mushun, ti ma hangsha majen e karit se kafshe te egra si puna e nirvanes i kam shtru me kohe un he kar, tash vine e i bajne pimpit te tyne si pilla same,

nirvana a ke nevoje per naj rrumje ti a? jo se nqs ke, ta baj dermanin un. po me ta fut sta fus vec, jo per gja po sa ta shifsh ke me ja mush vrapit se ka me tu duk shum edhe per at shpell qe ke ti e qe e quan pick

tri fazat ne te cilat ka kalu picka e nirvanes jan:

vagnic..............vagin........VAGOONNNNNNNNNNNNNNNNNN

qesh tash pille e ske nevoje me zhgull floket_________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 19 Feb 2005, 15:11
FarfallëFarfallëPosts: 450Location: Ne levizje...Joined: 12 Aug 2004, 09:28
Tani...qe karat si puna jote duhen, se ndryshe ku do ta clodhin trurin te mencurit, si puna ime psh...kjo eshte e qarte...
Qe une mund t'i kem kaluar ato fazat, edhe kjo mund te jete e vertete, por qe bibilushi yt nuk mund te futej as ne fazen time te pare, se eshte kaq i vockel, edhe kjo nuk do as men as kalem
Qe ti je rrot kari qe nuk di as me e shpreh se do me pallu, jo me te veprosh me verte edhe kjo eshte shume e qarte.

hmmmm, jo se jam raciste...por maloket koketrashe s'i duroj dot dhe do t'i kisha perdor edhe per lines, jo se kam qef t'i mbaj aty ku vendoset linesi, por me pelqen te me "thithin" mbeturinat e permuajshme

Te me falin te tjeret, po ky KARUCI meriton edhe me shume..._________________
The love of a woman
the needs of a man
I tried so hard to belive
but i don't understand...
Offline Profile
PostPosted: 22 Feb 2005, 10:08
User avatarProfesor/eProfesor/ePosts: 207Location: cte duhet ty te qifsha robtJoined: 11 May 2004, 09:17
nirvana mua ka munci tme kthejn ne shqipri, edhe po me kthyen me thoj adresen se ku jeton se do te vi me nje tuf lule e nje pako condom.


Offline Profile
PostPosted: 22 Feb 2005, 14:17
FarfallëFarfallëPosts: 450Location: Ne levizje...Joined: 12 Aug 2004, 09:28
Pa shiko, pa shiko...si ta marr kete buqeten me lule...si zbutje kurrizi dhe "respekt" ndaj meje apo si buqete qe do ma sjellesh gjoja ne varr??
Ne te dyja rastet...e di vete ti...nuk du me ta vene prape ne dukje se ca je....se s'kam kohe tani!
Eshte koha e gjerave te medha tani, Julka!!!!! :)_________________
The love of a woman
the needs of a man
I tried so hard to belive
but i don't understand...
Offline Profile
PostPosted: 22 Feb 2005, 20:55
User avatarFarfFarfPosts: 306Location: Lart...Joined: 06 Oct 2004, 17:41
O Julian eja o zemer ne shiperi..... .....
Ta provosh ate tufen e luleve ne ****.
Kam pershtypjen se do dukesh goxha bukur.

PS:dhe nje k*** po i shtohet vendit tone .Gezohu popull!!_________________
THe world is mine ....
Offline Profile
PostPosted: 23 Feb 2005, 05:40
FarfallëFarfallëPosts: 466Location: te arushaJoined: 25 Feb 2004, 04:55
o julian o kar

ti na cave trapin duke na bo fushate per bushin...une kujtosha se ti ishe noi qytetar amerikan me 3 pasaporta e 4 certifikata

ty do te niskan ne shqiperi mer toc

ik se qeke bole fare


Offline Profile
PostPosted: 23 Feb 2005, 05:54
User avatarModerator i ForumitModerator i ForumitPosts: 1648Location: Slaying my way!Joined: 21 Aug 2003, 23:30
Hahahahah, i madh je, lol, qysh karin haruam ne se si ky juli 'americani', hahahahahaaaaa, donte tu qint robt atyreve qe kruhen me ameriken. Lol, sa ironike, america i tha ik se na cave karin bastard i vogel. :lol:_________________
the future is bright... the future is atomic
Offline Profile YIM
PostPosted: 24 Feb 2005, 07:14
User avatarProfesor/eProfesor/ePosts: 207Location: cte duhet ty te qifsha robtJoined: 11 May 2004, 09:17
nuk e ka fain bushi fajin e kan ata pidhmotrat qe hodhen ne era ato pallatet ne 2001 qe kan ber ter shtetin paranoid ndaj te huajve duke i ber dokumentave review nga e para. un i kam then ktyre pidhmotrave kur erdha ne 1995 se un u largova nga shqipria sepse komunizmi deshte te presekutonte familjen, :lol: brenda 4 vjetve morra cdo dokument edhe jetoja si pidh seme,kam qir cdo rrac qe jeton ne kte shtet, para 1 muaji me erdhi nje dokument nga ins e thoshte se dokumentat e tua po rishikohen edhe regjimi komunist ka koh qe ka ndaluar edhe ne mendojm se eshte safe per ty te kthehesh prapa.


Offline Profile
PostPosted: 24 Feb 2005, 07:54
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
o julka, azili politik tani nuk pi me uj.
shif, pse nuk martohesh me ndonjerin per dokumenta, se ne shumicen e shteteve ne amerik lehojet martesa e burrit me burr.
ti per dokumenta e bo._________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 24 Feb 2005, 14:57
User avatarCicëCicëPosts: 537Location: siper asaj qe e di veteJoined: 15 Feb 2005, 14:08
o julka me fal qe po te nderhyj grup po keke metaman rrot karit.........pill same keke metaman ................ eh rrotkarizimi ca i ban robit...._________________
asht ba pilli 5 lek safa
Offline Profile
PostPosted: 24 Feb 2005, 17:01
User avatarAdministrator ForumiAdministrator ForumiPosts: 5591Location: -30º CJoined: 09 Apr 2003, 23:16
shi kush flet. po ti je malok mer te qifsha motren. u bone ti me kritiku te tjeret. ik merrja toni blerit ne goj anej, ose nai travestiti.
shkerdhat_________________
Mascom wrote:
Ne shqiperi ka klase te mesme.
Offline Profile WWW
PostPosted: 25 Feb 2005, 06:38
FarfallëFarfallëPosts: 466Location: te arushaJoined: 25 Feb 2004, 04:55
o Julka o bole

Po si re ke qy ne 95 ti...nuk te dhan green card ty mer pall...10 vjet pa green card ngele ti..ik thuja nanjonit ato rreneat se si ha njeri...


Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC [ DST ]
Page 1 of 2
50 posts
Go to page 1, 2  Next
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
cron